zjentek

Měli jste se někdy za skutečného chlapa?

Co (kdo) vám v tom pomohlo?

Nejlepší odpověď
marci1

Jo,jo, když jsem štípala dříví! 😄

Další odpovědi
cappuccino

Ja kdyz vrtala vrtackou mezi dlazdicky:)

elkon

Já se nepodceňuji, abych měl podobné myšlenky.

Tonda Káňa

Ano, vždycky.

paul1

Občas se mi to přihodilo 🙂

Filip84

Vždy jsem považoval definice ve stylu „skutečný chlap“, „správná holka“, etc., za zavádějící, dehonestující, a svým způsobem velice nebezpečné.

Buď jak buď, ne, nikdy jsem se tím, v tom smyslu, jako Ty, nezabýval. Jsou to představy jiných lidí, já nechci svůj život žít podle představ jiných lidí – jednoduché.

Takže: ne, nikdy jsem se za „skutečného chlapa“ neměl, nemám a ani mít nebudu!

zjentek

Filip>>> don't worry zde jen na podkladě napsaného hádám (se domnívám) co si asi tak o sobě pisatel myslí aniž by chudák tušil co si o sobě SAMÉM myslí ovšem don't worry- „myslím, TEDY JSEM“.