JájsemRaibek

Měli jste rádi herce a moderátora Vladimíra Čecha?

https://img.bles­k.cz/img/1/nor­mal480/1576374_vla­dimir-cech.jpg
Myslím, líbilo se vám jak moderoval Milionáře?
Měl jsem ho rád.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vždy jsem ráda poslouchala jeho putování v rádiu po vlastech českých , uměl to moc pěkně ....... jo byl dobrej …nyní už jen ve vzpomínkách.

Další odpovědi
anonym

Nevidím důvod, proč o svém vztahu k tomuto člověku mluvit v minulém čase. Zemřel, ale to neznamená, že by pro mne přestal být dobrým hercem, moderátorem, nebo člověkem s podmanivým hlasem. Mám ho ráda.

zjentek

měl jsem rád fůru lidí, kteří už tady nejsou, ovšem vy jste v životě neslyšeli jejich jména. Což je zase škoda..
Doplňuji:
..byl to průměrný člověk, zřejmě, těžko se to přes tv určuje

SickBreed

Nevadil mi jako dabér, herec i moderátor byl dle mého měřítka podprůměrný.

kemo

Beer: Ale to byla jeho práce,měl to ve smlouvě.
Nebo si myslíte,že tam měl jen přečíst otázku a pak tam nečině sedět a čekat až soutěžící řekne a,b,c nebo d ?
To by ta soutěž byla nezáživná.
Schválně to prodlužoval a uváděl soutěžící do rozpaku. O tom to bylo.

beer

Můj pokus o sledování Milionáře jsem zakrátko ukončil hlavně kvůli němu. Připadlo mně, že s chytrostma na papíře před sebou občas příliš machruje a přinejmenším znervózňuje soutěžící nevhodnými poznámkami.

Monikas

Milionáře moderoval nejlépe ze všech.

briketka10

měla jsem ho ráda, jako dabéra , herce i moderátora
jeho hlas se objevil i v několika reklamách na granulky
pro kočičky..je ho vážně velká škoda a byl ještě mladý..
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/zemrel-herec-a-moderator-vladimir-cech-podlehl-rakovine.html

JájsemRaibek

Ano ocko máš pravdu, člověk odejde, vzpomínka zůstane.