Gus_Fring

Měli jste/máte opravdu věrného kamaráda, který by pro Vás téměř vše udělal a mohli jste se mu svěřit?

Nebo se řídíte podle tohoto:„Přátelství je dobrá věc, ale dva už jsou moc.“.

Odpovědi
Kepler

Snad ano, téměř 50 let mám jednoho, který mi před pár lety finančně pomohl ze svízelné situace. Jinak:

„Pes je pravděpodobně nejlepší přítelem člověka proto, že nám neradí, nepůjčuje si od nás peníze a neobdarovává nás tchyněmi.“

Zdroj: https://citaty­.net/pratelstvi-a-vztahy/

Drap

Ano

zjentek

2Kepler: „který mi před pár lety finančně pomohl ze svízelné situace.“… Hm, super kamarádství.

Dochy

A proč ne? I tak se pozná kamarád. Kamarád pomůže, ostatní se otočej zády. Banky mají a měly různá pravidla na to kdy, komu a kolik půjčí. Několikrát jsem se dostal do situace, kdy by mi banka nepůjčila i když podle mně by nešlo o žádné významné riziko. Buď jsem to nakonec zvládl sám, nebo s podporou rodiny.