Avatar uživatele
kuřecí

Měli jste letos kapra ve vaně :) ? Nebo jste si no nechali vykuchat ?

Většina z Vás určitě už vyvařuje a aranžuje různé ozdoby...... ptám se tedy, jak se měl u vás kapr??? Ve vaně? nebo jste si ho nechali vykuchat u prodejce? A jestli nejíte kapra, co jinak ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3769 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

já sem vegetarian, ve vaně nic

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Za posledních 60 let nepamatuji ani jedny Vánoce, kdy by nebyl kapr ve vaně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kajdamajda

Letos jsme měli kapříka – ve vaně , kvůli dětem, aby si ho užili :D :) Chudák, ale už to má za sebou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Jsem proti rituálům obětí zvířat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kapra ve vaně jsme mívali když byli doma děti.Nyní jsou už děti ve světě, tak kapr sice je, ale už od dřív.Ve vedlejší vesnici mají rybáři rybník a první sobotu v říjnu ho loví.Takže si tam pro kapry dojedeme, doma zabijeme a dáme do mrazáku.Na Vánoce se tedy vytahují z mrazáku.
A ještě jeden dodatek.O výlovu jsou kapři lacinější…70 Kč za 1 kg…no nekupte to, když na Vánoce je kapr za 90 Kč za 1 kg.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Náš kapr? Měl se jistě výborně. Celé tři ročky byl v rybníku u přítele. Při výlovu si chvíli poplaval, poté byl vykuchán a všeho zbaven. Dva dny zpátky ho přítel rozmrazil, včera vykostil a filetoval. 🙂

Vanu využíváme příliš často na to, abychom ho tam od listopadového výlovu nechali plavat. O kyslíku a krmení raději nemluvě. 😁
Doplňuji:
Ad.: Já rybinu příliš nemusím a to ani v tomto případě, kdy vím, čím byl kapr krmen a jak rostl. Na mě už čeká naložený a obalený řízeček. 🙂

Upravil/a: WeeBear

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Babi s dědou jí kapra. Nechali si ho vykuchat už od prodejce. Máma jí kuřecí/vepřové řízky. A já maso nejím, takže budu mít asi jen salát s domácím chlebem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek