Avatar uživatele
Drap

Měli by kandidáti na prezidenta znát volební zákon ?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/291338-schwarzenberg-hodil-do-urny-listek-bez-obalky-jeho-hlas-neplati.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, ministri, Alesh, briketka10, anonym, Zeman, breja před 4102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ministri

Zákon, jakýkoliv, by měl znát každý. Platí, že neznalost zákona neomlouvá. Samozřejmě, že to tak není a je tím spíš myšleno, že každý se se zákonnou úpravou může seznámit ve sbírce.
Že nezná kandidát volební zákon není nějak zvlášť pohoršující. Vy ho znáte? Já nějak matně vím, co v zákoně je, ale zákon jsem nečetl a neznám ho. Většina lidí, kteří se ucházejí o práci, také nestudují, jak probíhá například výběrové řízení nebo pohovor. Ví jen, že mají zapůsobit a trošku se předvést, aby místo dostali. To že si nepřečetl instrukce k volbám také není fiaskem, také je nečtu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Mohu tě uklidnit, já jsem dal Karla do obálky. I tak jsem ale přesvědčen, že vyhraje Zeman s 55 – 60 %, neboť komunisti a socani budou mít skoro 100% účast u voleb.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vitezove11

Určitě ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

On nezná víc věcí.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zeman

Chcete tím sdělit že Schwarzenberg to má v hlavě pomotané a že takový pitomec nemůže zastávat vyšší funkci. Otázka by mohla vypadat jinak. Podívejte, v té volební místnosti bylo nespočet kamer, a za každou kamerou stál nějaký novinář, či novinářka. Mám-li reagovat na otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/povesit-za-koule-do-pruvanu za co pověsit ženy do průvanu, na což nejde odpovědět, protože se do průvanu věší pouze muži. Tudíž je to mužská záležitost. Pověsil bych tam ty, co si myslí, že kamera je sportovní náčiní. Vysvětlím. Podívejte se, jak tam stojí a s úsměvy čekají až se do té urny Schwarzenberg trefí. Nepřipadá mi slušné, když ho neupozorní. V té chvíli mohl přistoupit jiný člen ochranky či jeho štábu a zlehka ho dotekem za rukáv upozornit. Nemyslíte? Otázkou pro další čtyři roky bude zda to pan Schwarzenberg udělal ze své geniální ctnosti aby ukázal světu že odhlasoval, ale nedal hlas sobě. Já si také nedal hlas to jen na okraj. Protože jeden hlas je bezvýznamný. Nebo vyvstává otázka, že když se pan Schwarzenberg spletl a přiznal že ho rušily cvakání fotoaparátů, zda bychom ho mohli z jeho prezidentské funkce vycvakat svými fotoaparáty. Nicméně musím podotknout, že i když Karel Schwarzenberg nakonec bude zvolen, budu ho respektovat jako prezidenta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Zeman : Na jiné otázky reaguj raději u těch otázek kterých se to týká.. Kam se kdo za co věší , mne netajímá. Pokud by zajímalo, tak se zeptám.

před 4101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek