Nick42364

Měli bychom opustit EU?

Měli bychom opustit nejlépe okamžitě vražednou a odpornou EU , s pohůnky z USA? Vraždí hlavně naší ekonomiku a dělají si z nás Indy, nehledě na to že my vše bez pesticidů a toxinů vypěstujeme a připravíme skvěle maso, darujeme ho a necháme si dovést odpad. Nehledě že by zmizely základny NATO a byl by klid. Jo to se USA skvěle provokuje když ukazuje že „to my ne, to oni“ . A samozřejmě elektřina by byla za hubičku. Nikdo by nám nevnucoval nařízení a nějaká green deal natož elektro auta.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Emefej

Jiná odpověď

Odkud zmizí naším vystoupením z EU základny NATO? Ty jsi ale hlava.

Další odpovědi
Pepa25

Ne

Není jediný důvod. Doplnění otázky jsou bláboly, motající Indy, maso, NATO a elektroauta 🙂
P.S. Píše se „bysme“

Rokio

Ano

Jsem pro. Pořád si EU diktuje nějaká pravidla.

Filip84

Jiná odpověď

Ty osobně ano. Našlo by se zde ještě pár jedinců, které bys mohl vzít s sebou, odstěhovat se pryč z této země, pryč od NATO, pryč z EU, pryč z EHP, prostě úplně do pryč.

My ostatní ne, proto ani Česká republika ne.

paul1

Ne

Evropská unie má mnoho pravidel a nařízení, které se týkají různých oblastí. Například v oblasti ochrany spotřebitele, ochrany životního prostředí, zemědělství a mnoha dalších. Tyto předpisy jsou vydávány na úrovni Evropské unie a jsou závazné pro všechny členské státy. ČR se na jejich schvalování podílí. Také ostatní státy. Žeby byly tak naivní a kopali by si sami hrob? Takže uvedené důvody jsou bludy. To dá rozum do hrsti, jak říká Sobota.

kajak98

Jiná odpověď

Z EU už vystoupit nemůžeme, protože jsme přišli za tu dobu působení v EU kompletně o svou soběstačnost. I to poslední kde jsme byli ještě soběstační (obilí) už padlo, takže pár naivních zemědělců ještě může příští rok zasít obilí, aby pochopili jasný signál „pětidemolice“, že obilí nám tady bude zajišťovat Ukrajina.

Savier

Ano

Ametyst

Ano

Od příštího roku budeme navíc čistými plátci. Budeme platit dluhy jiných zemí. S Fialovou vládou ovšem ne se skřípěním zubů, ale ochotně, radostně, a v pravoúhlém předklonu, jak je jejich lokajským zvykem.

jáára

Ne

Filip84

Pepa: Nehledě na to, že zde patří „bychom“. Ale to už bys po něm chtěl opravdu hodně! 😃