nyjono

Měla nebo má, popř. očekáváte nějaký silněší dopad koronakrize na vaši rodinu?

U nás zatím fungujeme bez výraznějších změn.

Odpovědi
Kepler

Ne. Jenom syn, jako majitel menší firmy, zaznamenal trochu menší obrat, ale v porovnání s jinými je na tom pořád dobře.

Pepa25

Na drttvou většinu lidí situace „nějak dopadla“ už jen díky uzavření škol a zákazu vycházení. Nebo je otázka na ekonomické dopady?

anonym

poslední měsíc mám práci v režimu homeoffice, a musím říct, že je to sakra velká změna. Výhodou je, že jako programátor můžete pracovat skutečně odkudkoliv a nic vás vlastně nenutí být na nějakém konkrétním místě, či kanceláři. Temnější stránka věci je ale v tom, že bez soustředění se ta práce dělá obtížně a tak si člověk často přeje, aby ten klid kanceláře chvíli měl.

Teď už se vše pozvolna vrací do normálu, tak budeme doufat že se lidi alespoň naučili víc používat při běžných jednáních dálkové videokonference a budou ochotni dál nosit roušky v interiérech, abychom tu brzy nečelili větší vlně.

nyjono

Pepo25, otázka zní, si myslím, srozumitelně. Je o silnějším, čili vážnějším dopadu ve vaší rodině.
Není o jakémkoli, třeba i minimálním dopadu každého v ČR.
Spousta lidí pracuje z domu, některé školy měly výuku např. po skype, kdy vyučující vysvětloval látku a používal i tabuli, některé školy na to kašlaly a učitelé pouze zadávali úlohy.