Mám přilbu na kolo, která je 6 let stará. Měla bych ji vyměnit za novou i když není poškozená?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Milka ♥ před 5806 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Na různých diskuzích jsem vypátrala,
že helma zestárne tak za 5–7 let a je tedy na čase vyměnit ji, i když
jste s ní ani jednou nespadla.
Měnit by se měla hlavně z důvodu pohodlnějšího nošení a menší váhy u novějších modelů.
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 453 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 143 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |