Kryšpín

Měl plk. E. Moravec v době protektorátu podobného mini prekabátníka v dalších vhodných letech?

Na př. po roce 1948, 1968, 1989 pokud jsem pochopil obrat E. Moravce na sto procent, tak podobný šikula v dalších letech pouze tak na 10–20% s ohledem na to, že na počet obyvatel měla Bohmen Mahren nejvíce informátorů v Evropě pro udávání na spoluobčany německým úřadům zcela největší počet v celé Evropě, tak možná se podobný s podobnou kvalitou občas i objevil.

Odpovědi
paul1

Odkud máte prosím tyto informace? Pochybuji, že by takovéto statistiky někde vedly