Rokio

Měl Pepa Smolík z kresleného seriálu hodně smůly?

zdroj obrázku: csfd.cz

Nejlepší odpověď
Roman71

Věčný smolař Pepa..
Gábi stále bědovala: „Proč jsem si, já nešťastná, raději nevzala Pištu Hufnágla?“ ..kdo ví? Třeba by se s ním hrozně nudila. S Pepou to Gábi měla, při jeho smůle, jedno dobrodružství za druhým. xD ..a do toho ještě dospívající Týna s Vladimírem!

Další odpovědi
Kelt

Postavy mají určitou charakteristiku, seriál byl oblíbený a měl sledovanost, takže to bylo přiměřené.