Acer

měl jsem do posud internet od o2 zyxel a byla tam wifi takže telefon se mohl připojit a teď?

Teď budu mít také o2 ale bude to jako flash disk a chci také wifi je nějaký program který to zvládne udělat wifi abych se mohl připojit s telefonem aby to visílalo vlny pro wifi připojení pro jiné a ten modem od zyxel nemá usb port. děkuji za pomoc a omlouvám se za pravopis ale nechci to upravovat.

Odpovědi
Hlada

Existují modemy, které mají USB vstup pro 3G. Nedávno jsem tu na jeden dával odkaz.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/modem-s-wifi