Pralinka4

Jak připojit (zprovoznit) klávesnici k tabletu?

Mám tablet asus memo pad 7 a k němu jsem dostala i takovy obal s klávesnici. Když tu klávesnici připojim k tabletu a zacnu psát tak to nefunguje..

Nejlepší odpověď
McArthur

V nastavení tabletu musíš povolit hardwarovou klávesnici. Standardně je v systému povolená jen softwarová (ta na obrazovce).

Pokud Ti nebude fungovat čeština, potom si z Google Play stáhni zdarma program „RS – hardware keyboard layouts“, odkaz: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.tiagofalcao.ra­idsixinputdevi­ces&hl=cs ). Program je v češtině a pohodlně se v něm nastaví česká hardwarová klávesnice.