Muffz

Měl by se takto vyjadřovat europoslanec?

„Prezident #zeman dnes oznámil, že v Česku vyráběli #novičok Mám podezření, že ho na něm i testovali“ – Europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský

Jak je možné, že si může dovolit pan europoslanec tohle vůbec říct o hlavě státu? To tu neexistuje žádný morální kodex? (řečnická otázka) Chápu, že se tak vyjadřují primitivové na sociálních sítích, ale veřejně takhle promluvit z pozice poslance?

Neměl by se projednat návrh z listopadu 2016 o navrácení zákona o hanobení hlavy státu za trestný čin? To, co si lidé dnes dovolují vůči autoritám, je zhnusující.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, v pořádku to není, ale proti tomu, co každou chvíli vypadne ze Zemana, to je jen nevinný žertík. Pokud by byl navrácen zákon o hanobení hlavy státu, pak by měl být zavesen i zákon o velezradě a podrývání vlády tohoto státu.

Další odpovědi
hapiky

Zeman je Putinova pátá kolona, ale jen někteří jsou schopni to rozeznat.
Zeman jen naznačil, že kdyby mohl o Rusku říci, že Rusko jednalo správně, velice rád by to řekl. To by ale byla už ta vlastizrada, takže vše dělá oklikou.

Gestas

Já bych lidi, co mají tu drzost říkat o našem dokonalém Milošovi něco jiného než chválu, rovnou popravoval.

ivzez

Europoslanec by se stejně jako
každý jiný politik měl vyjadřovat jinak.

Drap

Máš pravdu.

Kryšpín

Nehanět, je to moudrá hlava, poněvadž mají poměrně menší plat asi 550 tisíc tvrdých českých, tak pokud by jim bylo ještě přidáno, tak alespoň 50 jistě si vezmou lektorku.