_Bůh_

Měl by Elon Musk koupit server Odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Ano, a z tebe udělá vrchního.

Další odpovědi
Pepa25

Radši ne. Jako liberála mě DĚSÍ, když říká, že po koupi Twitteru tam konečně ZAVEDE tu pravou svobodu projevu …

Krupice

No, čekal bych od liberálů, že akceptují, že si může člověk na trhu koupit, co může chtít, když na to má, ale možná zde vidíme důsledky přeliberalizované společnosti. Na sociálních sítích je vidět, že se pravicoví komentátoři cenzurují, což Elon Musk sám kritizuje, protože hájí absolutní svobodu slova. Zatím jen nadává tvrdá levice typu alarmisté. Liberálové mají komplex a jejich chování vykazuje známky pokrytectví. Když je „ohrožena“ svoboda slova levicově orientovaných lidí, už liberálové naskakují a kritizují div nevolají po lidovém soudu. Když je ale „ohrožena“ svoboda slova pravicově orientovaných lidí, liberálové se jen tiše koukají a snaží se obrátit pozornost mainstreamu jinam. Liberálové už nejsou dávno liberálové, kteří hájili svobodu slova všech a zároveň už nevěří plně liberalizovanému trhu, na kterém se může podílet každý, naopak přistupují k němu jako socialisté – regulace kam se podíváš. Pravicový (klasický) liberalismus je dnes ohroženým druhem, pravicový liberál by nikdy nefandil calcnutí jiného člověka, neodsuzoval bohaté lidi jen proto, že jsou bohatí. Tuto agendu přebírají konzervativci, jež jsou v podstatě pravicoví liberálové 90. let. Nemám tím na mysli národovce apod. Pokud Elon uvolní stavidla a zpřístupní Twitter všem lidem bez ohledu na jejich názory, budu tomuto kroku fandit. Jinak nesoudím, jak se bude chovat, protože nejsem levicový alarmista mající zášť proti lidem úspěšným jako je Musk.

jirka F

Obávám se že to by jsme pak byli asi v troubě. Ale myslím že nic takového nehrozí zatím.

_Bůh_

Tak zavede open source + ověřené profily u všech. Žádná síť v dnešní době nic takového nemá, protože by už nemohla dávat shadow bany a ovlivňovat veřejnost. Nedivím se, že levičáci brečí.

Pepa25

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/tech-technologie-internet-jak-musk-zmeni-twitter-jeho-vize-je-odvazna-coz-ho-ani-driv-nezastavilo-199843