zjentek

Matou nás při nemoci Covid pachy tím, že se nepřirozeně mění, anebo spíše necítíme vůbec nic?

Zdá se mi, že právě načatá plechovka Pikaa je cítit jako mokrý pes. Mám covida? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

No panic! Nejspíš sis čuchl k mokré fence, to je normální. Až budeš mít covídka, tak neucítíš ani svoje mokré prdy.

Další odpovědi
Drap

U každého jedince to může být jiné.

Pepa25

V současné době jde o závažnější věci, než o čich.

Třináct zemí EU varovalo před zneužíváním mimořádných opatření k pošlapávání demokracie:

„In this unprecedented situation, it is legitimate that Member States adopt extraordinary measures to protect their citizens and overcome the crisis. We are however deeply concerned about the risk of violations of the principles of rule of law, democracy and fundamental rights arising from the adoption of certain emergency measures.“
https://www.go­vernment.nl/do­cuments/diplo­matic-statements/2020/04/0­1/statement-by-belgium-denmark-finland-france-germany-greece-ireland-italy-luxembourg-the-netherlands-portugal-spain-sweden

Funna

co to čteš za bláboly?…zase jeden co panikaří tam, kde to není potřeba…

zjentek

No hlavně link je „zavirovaná“ stránka, jak google napovídá…