Nikuuš

matne si pamatuji jednu pohadku, kde byl kluk a zil s rodici a mel takoveho podivneho psa a na zacatku pohadky kdyz je

rano, tak se cese v jeho koupelne a zuby mu cisti specialni pristroj.. potom kdyz bezi do skoly tak nestiha skolni autobus a skace ve velke bubline od zvykacky.. ma kamarada a leti spolecne nekam ne cemsi a on pak narazi doma do strechy.. a vic si nepamatuju.. neznate nazev? neni to strara pohadka.. a je to animovane

Odpovědi
Respekt

http://www.csfd­.cz/film/21293-jimmy-neutron/

Zde máš název i hodnocení

Zdroj: csfd.cz