hippeace

Matka a otec se chovají jak malé děti, ale nenechaj si to vymluvit a k psychologovi nechtěj.

co mám delat uz mi to leze na nervy. Tata rika „rodina je to nejhlavnější“ a pak jde po praci do hospody a domu pride pozdě odřenej, opilej, voválenej .a mama ta zase furt řve ale doslova mám kvůli ní problémy se sluchem ale nevěří mi když jí to řikam no a je hnusná taky na sestru(5let) no a ta se to od ní učí a v podstatě o tom ani neví, nechci aby se sestra chovala jako moje matka! co mám delat je mi teprve 16 jinak už bych požádala abych se o sestru starala sama a odstehovala se(mám možnost bydlet u babičky)

Nejlepší odpověď
ReHu

Zkus se domluvit s babičkou, ať ta promluví s rodiči.

Další odpovědi
žolik

maš to těžké,rodiče se schovávájí za rodinu,to mají pravdu.rodina je na prvním místě ale,víštady ti můžu akorát poradit jdi za babičkou řekní jí problém jde ti o mladší sestru,takoví lidé si to vůbec neuvědomují.hodně štěstí.

Zdroj: žolik

Deli

Můžeš požádat o pomoc také sociálku – nesnáze je asi kontaktuješ přes své učitele nebo přes svou lékařku. Je to už ale zatahování institucí do rodiny…
Nejdřív zkus promluvit s tou babičkou.