bobrik

Mateřské pudy jsou otem, chrání své děti do rostrhání svého těla, jak je tedy může zabít?

Nejlepší odpověď
annas

Je to zbytečné řešit, nikdo z nás to neví. Navíc už pokládáte tuto otázku dnes podruhé, před dvěma dny jste se ptal na stejnou věc.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zaimalo-by-me-co-se-stane-aby-matka-4-deti-vlastorucne-zabila-to-je-vskutku-neuveritelne

Další odpovědi
Deli

Myslíte tu matku, co se pokusila o sebevraždu po zabití svých 4 dětí?
Nejednala v příčetném stavu, ale v nějaké psychóze. Tu mělo odhalit její okolí včas a děti mohly žít.

ten který je

Moc jsem neporozuměl vaší otázce,nicméně je to zbytečné řešit a vynášet nějaké závěry.Důvod a příčinu tohoto otřesného případu zodpoví nejlépe psychiatr a ne my tady.

modriblesk

tady slhaly soudy a opodaci,vyna bi měla padnout i na ně,? NE JEN NA TU MATKU NIKDO NEVÍME CO POROŽÍVALY