bobrik

Zaímalo by mě, co se stane, aby matka 4 dětí vlastoručně zabila. To je vskutku neuvěřitelné.

Nejlepší odpověď
annas

Je snutné a nepochopitelné, co se stalo. Ale už jste se ptal, někteří uživatelé už odpověděli.

Jde jen o subjektivní názor, nikdo z nás to neví.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/materske-pudy-jsou-otem-chrani-sve-deti-do-rostrhani-sveho-tela-jak-je-tedy-muze-zabit

Další odpovědi
Drap

Obdobná otázka byla asi před dvěma dny.

Deli

Nebyla při smyslech. V červenci porodila poslední z dětí, může jít o laktační psychózu.

Ano, již jsme to zde rozebírali.

modriblesk

JAKO RODINA PROCHÁZÍME VELKOU KRYZÍ,ALE DÍTĚ ZABÍT ANI NAHODOU FUJ,BR