Miroslavst

Matěj-pouť

Byli jste na Matěje na pouti?

Nejlepší odpověď
panenka

tento rok ne byla jsem tam miroslave před dvoma rokama s rodinou.a kolik jsme tam utratily peněz se rači neptej.

Další odpovědi
Michal

Už mnoho let ne.

chucky

Tak tam jsem byla naposledy jako malá:(

Vikičistič

Nepůjdu tam bojím se Kočky.

anetadela1

Nebyli a ani mě to neláká. Počkám si na léto, kdy je u nás Annenská pouť a to stačí. Dám nejvejš 500,– Až budem vydělávat tolik, abysme mohli utratit majlant, tak se na Matějskou třeba někdy podíváme. Dřív ne… takže nikdy…on se taky svět nezboří…