Avatar uživatele
Mravenec

Máte zkušenosti s výukovou platformou Duolingo? Studovali jste na ní někdy nějaký jazyk?

Jak byste ji zhodnotili? Za mě je mínusem, že nemá žádný přehledný přehled slovíček z lekcí. Jinak je super. Učím se tam – obnovuji si znalost němčiny. Bohužel pro výuku jazyků je potřeba znát angličtinu, jediná výjimka je právě výuka angličtiny, ta probíhá v češtině.

https://www.du­olingo.com/

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? VaclavZeman před 339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Ano, mám, ale to už dávno, co jsem tuto aplikaci používal.

Dříve se na ní dala trénovat pouze angličtina.

S aplikací jsem byl velmi spokojen. Učit se na ní cizí jazyk šlo nenásilnou formou, nebazírovala na maličkostech a pěkně motivovala k dalšímu učení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VaclavZeman

Děti ve škole to hrají. Je to zajímavé. Ale určitě to z člověka neudělá překladatele typu já. Neuškodí to však. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nemohu hodnotit objektivně. I když máme stejný cíl, naučit se jazyk, jsme každý jiný. Lucie Gromelová napsala pár knížek o tom, jak se učit cizí jazyk. Tam máš návody a poznáš to podle sebe. Jistě, zaplatíš si aplikaci, naučíš se 10 slovíček, druhý den další atd. Já si raději koupím knihu, nahrávku a jedu podle sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pollon

Jednoduchá aplikace, pomocí které si lze osvěžit nebo si v závislosti na znalostech i rozšířit především slovní zásobu. S aktivní znalostí jazyka ale Duolingo moc nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Já si tam každý den chvíli promrskám němčinu, ale rozhodně mi nepřijde, že je to appka, která vás naučí z nuly na sto. Je to takový ten fajn nástroj, prostě vývoj mobilní aplikace na zakázku, které se určitě musí přiznat nějaké kredity, ale přijde mi, že ten marketing ve smyslu toho, že se na tom dá naučit, je trochu přemrštěný.

Avatar uživatele
boze muj

Můj názor: Duolingo je dobré pro malá i „velká“ děcka, která jsou nadšená z všemožných odznáčků, které dostáváte za to, že to každý den opakujete pořád dokola stejná slovíčka jak memorování koránu. Je to na zblbnutí.

Nový příspěvek