ivana525

Máte zkušenosti s užíváním koloidního stříbra?

Četla jsem, že je dobré na vnitřní i vnější použití – akné, infekce, posílení imunity atd. Až se mi nechce věřit, že působí opravdu tak „zázračně“. Máte s ním nějaké zkušenosti? Případně, nevíte, jak v našem organismu působí?

Nejlepší odpověď
badisko

No zase takovej zazrak to nebude ..vis kolem spouzty veci se dela silenej humbuk a efekt zadnej reklama je reklama …A ti co ho pouzivaj nejen stribro ..ale i jine preparaty dost casto trpi placebo efektem telo dokaze byt zvlastni a pokud v to veris tak se muze zotavovat samo a dosti rychle …Urcite bude mit nejaky ucinek na organismus ..ale krom veci na netu jsem necetl zadnou prokazatelnou studii krom nejakych sarlatanu co si chtej prividelat nerikam ze neleci nebo neni prospesne jen chci rict ze ZAZRAK to opravdu nebude …jinak co to je se podivej tady…http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Koloid­ní_stříbro

Další odpovědi
anonym

Kdysi jsem ho užívala, protože s tím nápadem přišla snacha. Byla naprosto unesená efektem, jaký mělo kolonoidní stříbro mít na zdraví účinek.
Vybrala jsem jednu dávku a na žádné zázračné změny jsem nepřišla. Snacha se problémů s alergiemi také nezbavila, takže tomu moc nevěřím.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-koloidni-stribro-jakou-ma-historii-nebo-jde-o-soucasnou-novinku-zazrak-moderni-mediciny#discussion

marcela808

Doporučuji navštívit web http://www.zdrave-koloidni-stribro.cz/, je doporučován i v druhé odkázané diskuzi. Píšou tam, co to stříbro je i na co je dobré.