smazkaa23

Máte zkušenosti s marihuanou?

Nejlepší odpověď
barnajka

Naštěstí ne

Marihuanu jakožto stimulant jsem nepotřebovala nikdy a marihuanu jakožto lék jsem nepotřebovala zatím.
Díkybohu za oboje :))
Konopí je úžasná rostlinka – a proti technickýmu nebo léčebnýmu využití nemám nejmenších námitek.
Ale jointa bych do huby nestrčila, fakt tu potřebu nemám.
Já se radši chechtám přirozeně :D
Ovšem nemoralizuju, nepoučuju, nedávám kázání. Každý svýho štěstí strůjcem jest ;)

Další odpovědi
Terryle

Ano

Jednou jedinkrát jsem si potáhla. Málem mi shořely plíce. Od tý doby – ne, díky. Většinou jsem na tom podobně jako Barnajka – hrabe mi dost i bez drog. A když to chci trošku popostrčit, stačí mi ke štěstí pitivo – u toho aspoň vím, co se mnou udělá.

Jikra

Ano

Vážení přátelé ano.
Jsem ročník 1948 a za mej mladejch let u nás na maloměstě naštěstí žádný drogy nebyly(a nebo sme o žádných nevěděli).
Naštěstí.Protože když je člověk mladej a blbej tak chce zkusit ledacos.
Takže abychom neumřeli blbý tak sme to na starý kolena zkusili.No to byla síla.
Kamarád přines od mlaďochů 3 krásně ubalený cigaretky a pak to začalo.Ovšem to jsme nevěděli že jedna má být pro tři lidi, tak sme si kažej zapálili tu svoji.(Teď se možná pravidelní huliči asi baví).Po pár tazích sme se rozchrchlali jako starý tuberáci a to nejmín 10 minut a byli uplně mimoňi. Potom když to přešlo tak sme se rozchechtali jako magoři což trvalo hodně ale hodně dlouho.Tak že ano ale děkuji mě to stačilo a já si vystačím s pivínkem.

ten který je

Naštěstí ne

Já když kouřím tak zvracím.;-)

venkovan

Ano

Ano. Občas jsem jezdil do střediska ke se „smažáci“ snažili vyléčit. Vedoucí střediska uváděl, že úspěchem je, když se k droze nevrátí 40 % z jejich klientů. Většina z těchto klientů začala trávou.
nicméně – je to každého štěstí. Myslím, že jednou jsem v TV zaslechl martina Doktora (zlatý v kajaku), že to co si mladí lidi nahrazují drogou, on do svého těla dostane sportovní aktivitou. Ale je to namáhavější. To je fakt.

Drap

Ano

Ano, mastí vyrobené z konopí jsem si mazal kolena a skvělý výsledek

quentos

Jen v podobě mastí atd.

píval jsem z ní vývar, jako léčivka je výborná

redy

Ano

Jedinkrát a dost.

poa.li

Ano

Tahle věc mi tak nějak otevřela vnímání bez předsudků a zavádějících domněnek. A to mi zůstalo i potom. Nevím, jestli díky tomu.. Nicméně v jistém období jsem si na tom také uvědomil, že všeho moc škodí, protože jsem asi rok žil prakticky jenom hulením. Ten čas jakoby v mém životě chyběl, jak si teď zpětně uvědomuji… Ale něco mi to každopádně dalo.

hanny 2

Jen v podobě mastí atd.

Mast na bolest – super!

anonym

Jen v podobě mastí atd.

Ale mast na nic nepomáhá

Ano

jEdnou jsem si dala a malem jsem se poblila chutná to jak zvratky fuj. :D

samicek333

Naštěstí ne

dokonce ani s cigaretou

Illines

Ano

RyuzakiKate

Ano

briketka10

Ano

kotě07

Naštěstí ne

Heřman

Naštěstí ne

verunka483

Naštěstí ne

wenda

Ano

lenka.seda

Naštěstí ne

briketka10

dělala jsem účetní v 1.rockovém klubu Pavučina tak jsme kouřili docela pravidelně s kapelou, no kluci víc, ale v tom smradu jsem se stejně nadýchala, menší halucinace jsme měli všichni slyšeli jsme výt vlky apod. měli jsme zkušebnu v krytu v Zelené ul.tak tam bylo o zážitky postaráno, svíčky, krásné hororové prostředí ..