Jita Vava

Máte zkušenost s kontaktními čočkami z drogerie DM?

Já vyzkoušela několik různých typů a značek od optika ale žádné mi neseděly tak jako ty z drogerie DM. Jen mě zaráží ta cena (70 kč za ks/měsíc), mohou být takto levné čočky kvalitní?

Odpovědi
Fyzik

Sotva, samozřejmě o nich nic nevím, ale asi budou dost škrábat. Čočky za posledních pár let dost zlevnily, ale takhle moc ne.

mosoj

Jo kdyby jsi se ptala na kontaktní kočky ( jak jsem nejprve četl), to by bylo jiné.
Takhle bohužel, já si nechal oči upravit laserem před 10 lety.

eliska123

DM ? :) čočky nosím už pár měsíců , lepší je z optik zda vám neseděj bylo by dobrý se poradit a vyzkoušet jiný tip čoček (tvar) moje první čočky mi taky neseděly ani po cca 3 týdnech . Potom jsem zašla a vyměnila a jsou super. Zkuste to též :) . Aby se vám ještě oči nepoškodily .