Vanuk

Máte zkušenost- vztah na dálku?

Dobrý den, jsem v jedné seznamovaci agentuře. Poslali mi tam návrh jednoho Slováka. Já jsem z Prahy. Bydlí ode mne 388 km, dost no…4,5h autem. Jako jinak se mi líbí, má rád přírodu, rodinu by prý bral jako dar, je věřící křesťan, má rád turistiku…prostě samé hezké věci…Ta seznamovaci poradkyně mi napsala, že prý by se do budoucna rád přestěhoval. Bydlí zatím na Slovensku s rodičema v domě a i na Slovensku pracuje. Psal, že prý to může být překážkou pro někoho že je momentálně tam, ale že prý když pozná pravou ženu, tak záleží na vzájemné domluvě kde budou žít, že je otevřený všemu, že by rád poznal ženu, se kterou by cestoval a poznával by se.
Předpokládám, že bychom se kvůli vzdálenosti stýkali asi 1*týdne nebo 1*za 14 dní. Vůbec netuším…nebo bych tam musela jezdit vlakem taky 4,5h…zprvu asi on za mnou kdyz se neznáme.. nevím…
Šli byste do toho? Máte někdo zkušenost se vztahem na dálku? Jinak nam je 26 let.

Odpovědi
zjentek

Tak pokud bych byl žena cestovatelka měl k tomu dost prostředků a vyhýbal se pevnému zázemí jako je třeba vlastní nemovitost která svazuje a usazení se, hned bych po něm asi skočil, je moc prima že je to křesťan.

cappuccino

Myslim si, ze vic napovi prvni setkani anebo prvni spolecna dovolena.

Bortolo

Ne, je to na houby.

iampriyanka

Příspěvek smazán administrátorem.