NoFear

Máte zkušenost se Stovkomatem?

Nebo s jinými weby, kde se poskytují mikroslužby. Kupovali nebo prodávali jste tam někdy? Dá se na tom slušně přivydělat, například psaním nebo překládaním? Zajímá mě spíš jaká je tam poptávka, hodně zadání by nevadilo, spíš jestli by jich tam nebylo málo.

Ale jďete! Určitě někdo máte. :P

https://www.stov­komat.cz/

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Na Stovkomatu je extrémní tlak na nízkou cenu práce. Ale pokud ti nevadí psát za minimum, tak budeš se Stovkomatem spokojen.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Tomáš1234, a znáš jiný podobný web, který je lepší? Klidně i něco jiného než jen mikroslužby.
MikroJob, Robeeto nebo Jaudelam jsou lepší?
Mně připadají všechny hodně stejné, pokud jde o odměny/mzdy (nebo jak tomu říkat). Ono se jedná o mikroslužby a to je myslím docela prázdné na trhu a za mikroslužby se až tak velké odměny nedostávají (plus si stránka, která to provozujje bere z každé služby/práce pořádný podíl. Je fakt, že nevím, která z nich je v tomhle nejlepší. Ocenil bych, kdybys napsal, která je v podmínkách asi nejlepší a která se pro nabízející nejvíc oplatí).

Jsou i další https://www.prace-z-domu.com/portaly-mikroprace-a-mikrosluzeb-v-ceske-republice/ i když si myslím, že ty výše jmenované jsou nejznámější a právě Stovkomat je z nich všech nejpopulárnější (a myslím i nejstarší u nás).

Tomáš1234

Zmiňoval jsi psaní či překlady. Tak třeba na tyto věci je lepší https://www.co­pywriting.cz . Tomu Stovkomat nemůže konkurovat už jen proto, že je zaměřen na mikroslužby obecně, zatímco zmiňovaný Copywriting je specifická služba přímo pro kopíky. Díky tomu může jak prodávajícím tak i kupujícím nabídnout mnohem více možností. A funguje to. Znám dost lidí, kteří mají zakázky jen z Copywritingu a slušně je to uživí.

NoFear

A nj díky, to jsem ani nevěděl, že existuje. :D