AK

Máte zkušenost s prací ve skladech s oblečením v Praze?

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s prací v Praze ve skladech s oblečením? Je tam zajištěné ubytování, na brigádu docela slušné platové podmínky, po odpracování měsíce 1500 Kč bonus. Má se jednat o balení zboží, štítkování, práci se skenerem. Pracuje se na směny.
Podmínky mi připadají celkem slušné. Až moc, když to srovnám s brigádami, které jsem měla dosud – ale mimo Prahu. Potřebuji jen poradit, co od toho čekat, jak moc to asi bude náročné – nejlépe nějakou osobní zkušenost. Na netu jsem nic moc nenašla.

Děkuji

Odpovědi
sesednizkola

Tohle je nezodpověditelná otázka. V Praze a jejím okolí je poměrně dost skladů se vším možným včetně oblečení a podmínky práce se budou velmi lišit. Ze zkušenosti můžu říct, že čím větší nabízí benefity a čím víc „moderní“ firma, tím ve skutečnosti horší práce a větší buzerace.

Na benefity co znějí hezky lákají, protože tam často nikdo dlouho nevydrží. Oni ti ty benefity i dají, ale neřeknou ti, že například musíš oddělat tolik a tolik hodin přesčas, neodmítnout žádnou směnu navíc a podobně…

Za mě nebrat. 1500 bonus je výsměch, za to si nic nekoupíš a akorát se tam sedřeš. Co to jsou slušné platové podmínky? Víc jak stovku na hodinu ti těžko dají. Kolik si strhnout za ubytování? Zajištěné ubytování bude z 99.9% ubytovna kde budeš na pokoji s dalšími 3 nejspíš Ukrajinci.

Práce ve skladu je hrozná práce. Když jedu okolo skladů někde v okolí Prahy a vzpomenu si, jak jsem tam kdysi byl na brigádě, tak už jsem fakt rád, že tam nechodím. Radši lopatu a kopat příkopy u cesty než 12 hodin být zavřený v nějakém skladu.