34Anonym12

Máte zkušenost s nákupy z aliexpress?

Přečetla jsme spousta članků, jak to nyní bude s DPH a upřímně jsem z toho zmatená, spousta těch článků píše něco jiného. Pokud někdo nedávno nakupoval z aliexpress, mohl by mi prosím, napsat, jak to teď funguje, či poslat článek, kde je to vše shrnuté? Děkuji

Odpovědi
Hlada

V současnosti si prodejci účtují k ceně DPH a levné balíčky chodí stejně, jako dřív.

mosoj

Nyní to funguje stejně. Nic ještě nebylo schváleno, tudíž nic ještě nenabylo účinnosti. Pravdou je, že prodejci inzerují že cena obsahuje DPH. Nicméně v současné době je to podvod!!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.