verka

Máte zkušenost s firmou, která nabízí kompletování drobných předmětů?

Například zajíčků, medvídků atd., firma neodpovídá, jenom vyžaduje zaslat ofrankovanou obálku, potom prý pošle podmínky. Nesetkali jste se s tím? Díky.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ne. Ale mám „zkušenost“ s těmi, kteří takovým firmám uvěřili. Podvod, letadlo, pyramida…chceš – li. Vyhozené vlastní peníze za šunty, které ti pak doma zbydou a nikdo je od tebe už chtít nebude.

Další odpovědi
terry

Osobní zkušenost nemá, ale pokud chce firma pouze ofrankovanou obálku, investuješ 10 Kč atrochu času. A věnuješ informaci o tvém bydlišti.
Většinou ty firmy nabízí kompletování a také to, že si odbyt hledáš sama.
Ale může být i výjimka.

pusinka50

Pošlou ti seznam (2-stránkový malinký katalog) domácích prací, většinou je to v Německu, dále žádost o 100–300 Kč za další informace, odbyt výrobků si zajišťuješ sama

Michal Kole

To jsou jen různé podvody.

Zaměstnavatelé nechtí dávat práci domů, kvůli nedokonalému zákonům, který práci doma „neřeší“.

Nykki

Většina jsou podvody..Neviděla jsem a neslyšela jsem o stránce ,která by podvodnou nebyla..