elkon

Aktualizace Win 10, nejde vypnout. Takže ji ani nemůžeš zapnout. To je právě podraz od Microsoftu. Neuděláš s tím nic. Odkaz normálně funguje, nadává se tam na chyby v aktualizacích.

anonym

Mám.

Pokud máte strach, že vám nějaká aktualizace způsobí problém, Win 10 povoluje aktualizace odložit.

Alternativně se dají deaktivovat úpravou registru nebo snad i group policy.

anonym

Je to vynucené takže tím rovnoměrně trpí všichni co ještě windows k něčemu potřebují. Možnost jak se pravidelného přísunu komplikací zbavit je pouze přejít na systém který se k uživatelům chová méně otravně a má šanci fungovat spolehlivě delší dobu. Takové možnosti naštěstí už existují.

cochee

Nemám, protože u mě by neměla co aktualizovat. Dva kompy (jeden stabilně používám) na Linuxu, jeden na WinXP a jeden na Win7.

Hufnágl

Odkaz nefunkční, ale odpovím slovy Drapa nebo Edisona: NE