Máte větší problém odhalit tělo, nebo duši? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

neodhauji se, aspoň ne lidem, ketré neznám (to je potom jiná).

párkrát jsem udělal výjimku – na operačním sále (ne, nejsem chirurg, nýbrž pacient), kde bylo asi 20 lidí, mi bylo oznámeno „svlékněte se“.
no cítil jsem se teda pod psa.

ale jinak – pokud člověku důvěřuji, znám ho (není problém odhalit se (duší), u intimních známostí také ne (tam už se jedná i o tělo, blbě by to vypadalo se spřízněnou duší třeba na pivu nebo v cukrárně, že?)).

Další odpovědi
anonym

Jakožto dlouholetý návštěvník nuda pláží rozhodně větší problém s tou duší.
Kromě toho naše těla může leckdo vidět i nechtěně, sprchy , nemocnice, vojna, uniknuvší fota na netu, paparazi s teleobjektivem atd.
Kdežto do duše není vidět ani s tou nejmodernější technikou a drtivá většina z nás, si ji bedlivě chrání.
Doplňuji:
Nahota je zcela přirozená, nazí se rodíme i umíráme a dlouhá tisíciletí jsme chodili nazí.
A teď bomba! Vědci zjistili, že první oděvní prvky v tehdejší Africe vůbec nevznily kvůli ochraně před chladem, ale naopak jako upoutávka na vnější sexuální znaky (mezi tou nezáživnou šedí ostatních nenápadných naháčů).
Ostatně se studem se nerodíme a není nám přirozený, ale má původ v náboženských, kulturních a civilizačních tradicích, čili je nám vtisknut teprve v průběhu výchovy.

anonym

mám porblém odhalit obojí a výjde to zhruba na stejno ;D

Deli

Teda to je otázka!

Řekla bych to tak, že mám velký problém odhalit tělo.
Duši ovšem odhalit nedokážu mnohdy ani sama sobě, prostě ty 13. komnaty, pandořiny skříňky či prostě letití kostlivci tam jsou ☹

P.S.: Před 15 lety a 30 kily jsem ten první problém neměla! 🙂

hanulka11

já bych odpověděla takto
Jak kdy, kde a komu.

casey

rozhodne dusi. Dost dlouho to trva.
Ne, ze bych byl exhibicionista, ale s telem nemam takovy problem. Trenink mam s chaty, kde jsem do pul tela cele leto.

jendahun

Tělo jen tak kde komu neodhaluji,i když se prý nemám za co stydět.Duši bohužel odhaluji často,jsem takový blbec naivka a mám s tím celý život problém.

Martina S.

Tělo odhaluji každou chvíli někde na plovárně. Moc se nestydím a jsem exhibicionistka, ale s duší je to horší.