cappuccino

Mate ve svem okoli nejakeho milionare?

Co je charakteristicke pro jejich chovani? Je znamo, ze penize kazi cloveka. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
Schluker

Spoustu. V dnesni dobe je milionar v podstate kazdy, kdo ma vlastni bydleni. Chovaji se normalne, jsou to veskrze obycejni lide… znam i par bohatych lidi a ti se, svete div se, taky chovaji uplne normalne.

Další odpovědi
cochee

Přesně jak říká Schluker – i já jsem milionář, bydlím ve vlastní nemovitosti. Normálně se nechovám – jsem grammar nazi a nemám rád kkty. Ale s tím, že jsem šestinulový, to nesouvisí.

Rokio

Ano, například můj otec. Ten vlastní starý rodinný dům a byt v panelovém domě, pokud ho neprodal.

Já se stanu milionářem za nedlouho. Je to můj celoživotní cíl. Zatím jsem 3/4 milionář.

Drap

Ano, chovají se zcela normálně. U nás je to v podstatě každý z naší obce.

Savier

Jeden můj bývalý kamarád vyhrál sportku. Od te doby jsem o něm neslyšel a odstěhoval se z města.

VaclavZeman

Znám sebe. Mám miliony v bytě, miliony ve vláčcích, miliony v deskách. Ale nikdy to neprodám, to by bylo lehčí mě zabít. Stejně jsem už prodělal dva infarkty, možnou mrtvici, mám diabetes, trpím dnou a obezitou. Možná by se hodil dědic, žádného totiž nemám!!
A asi mě ani na penězích moc nezkazilo, vyjma toho, že kvůli nim makám od rána do večera, beru všechna doučka, kašlu na osobní život a mou odměnou jsou modely vláčků a vinylové desky, které stejně neotevřu, protože nemám místo, kam si je dát. Děkuju.

Hlada

Ano, znám jich mnoho. Charakteristická je především skromnost, šetrnost, udržování staršího vybavení domácnosti, používání ojetých aut… Obecně se tomu říká finanční gramotnost. Neznám nikoho, koho by peníze zkazily a kdo by miliony utratil.

Emefej

Většina lidí v naší ulici bydlí ve vlastních domech. Všichni jsme milionáři.

Porkman

Já jsem sám milionář, v podstatě jsou dnes milionáři všichni.
Mám ve svém okolí ale miliardáře-Babiše , bydlím totiž v MČ sousedící s Průhonicemi.🙂

cappuccino

Rokio, ty prekvapujes:)!!!

cappuccino

Ja znam minimalne dva milionare, kteri maji oba tu vlastnost, ze by si nechali pro petnik provrtat koleno. Vsechny jejich hovory se toci kolem penez a drahoty. A hlavne si porad stezuji. To jsou takovi dva nestastnici. Ani si tech penez neuziji.
Samozrejme znam taky jine, kteri se chovaji normalne.

VaclavZeman

No tak to jsem přesně já. Jen jak píšu, ty miliony pro mě nejsou cíl, ale prostředek k vláčkům a deskám. Děkuju.