Avatar uživatele
cappuccino

Mate ve svem okoli nejakeho milionare?

Co je charakteristicke pro jejich chovani? Je znamo, ze penize kazi cloveka. Je to pravda?

Zajímavá 0 před 416 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Schluker

Spoustu. V dnesni dobe je milionar v podstate kazdy, kdo ma vlastni bydleni. Chovaji se normalne, jsou to veskrze obycejni lide… znam i par bohatych lidi a ti se, svete div se, taky chovaji uplne normalne.

Upravil/a: Schluker

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Přesně jak říká Schluker – i já jsem milionář, bydlím ve vlastní nemovitosti. Normálně se nechovám – jsem grammar nazi a nemám rád kkty. Ale s tím, že jsem šestinulový, to nesouvisí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano, například můj otec. Ten vlastní starý rodinný dům a byt v panelovém domě, pokud ho neprodal.

Já se stanu milionářem za nedlouho. Je to můj celoživotní cíl. Zatím jsem 3/4 milionář.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, chovají se zcela normálně. U nás je to v podstatě každý z naší obce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Jeden můj bývalý kamarád vyhrál sportku. Od te doby jsem o něm neslyšel a odstěhoval se z města.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Znám sebe. Mám miliony v bytě, miliony ve vláčcích, miliony v deskách. Ale nikdy to neprodám, to by bylo lehčí mě zabít. Stejně jsem už prodělal dva infarkty, možnou mrtvici, mám diabetes, trpím dnou a obezitou. Možná by se hodil dědic, žádného totiž nemám!!
A asi mě ani na penězích moc nezkazilo, vyjma toho, že kvůli nim makám od rána do večera, beru všechna doučka, kašlu na osobní život a mou odměnou jsou modely vláčků a vinylové desky, které stejně neotevřu, protože nemám místo, kam si je dát. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Ano, znám jich mnoho. Charakteristická je především skromnost, šetrnost, udržování staršího vybavení domácnosti, používání ojetých aut… Obecně se tomu říká finanční gramotnost. Neznám nikoho, koho by peníze zkazily a kdo by miliony utratil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Většina lidí v naší ulici bydlí ve vlastních domech. Všichni jsme milionáři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Já jsem sám milionář, v podstatě jsou dnes milionáři všichni.
Mám ve svém okolí ale miliardáře-Babiše , bydlím totiž v MČ sousedící s Průhonicemi.🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Rokio, ty prekvapujes:)!!!

Avatar uživatele
cappuccino

Ja znam minimalne dva milionare, kteri maji oba tu vlastnost, ze by si nechali pro petnik provrtat koleno. Vsechny jejich hovory se toci kolem penez a drahoty. A hlavne si porad stezuji. To jsou takovi dva nestastnici. Ani si tech penez neuziji.
Samozrejme znam taky jine, kteri se chovaji normalne.

Avatar uživatele
VaclavZeman

No tak to jsem přesně já. Jen jak píšu, ty miliony pro mě nejsou cíl, ale prostředek k vláčkům a deskám. Děkuju.

Nový příspěvek