Máte v oblibě vše, co se týká Google?

Software, Hardware

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, je to principiální záležitost. Je mi fuk pod jak „ušlechtilými“ záminkami mě fízluje, zkrátka navzdory jeho některým pozitivům, které i sám využívám (namátkou googledisk) ho prostě NEMÁM RÁD, no!! ;) :)

Další odpovědi
led

Ano aj nie. Nie všetko čo sa týka Google je zlé a rovnako nie všetko čo sa týka Google je dobré. Zo všetkého niečo.

Dodatok:
Google je všade okolo nás, či ho chceme, alebo nechceme. Neviditeľnými cievami, cez ktoré sa rútia miliardy informácií je pospajaný s ostatnými vyhľadávačmi. Nikto nie je sám, aj keď si tak myslí.

Roman71

Z počátku jeho existence jsem byl našený z možností Google, ale s postupem času mé našení opadlo. Dnes už Google používám jen na vyhledávání informací a správu mailové schránky. Zbytek (G+, Hangouts, Fotky..) mi silně připomíná Facebook. Tváří se jako „kámoš“, ale funguje na podobném principu :)

Mc Merkurion

… jako hlavní prohlížeč mám Chrome (dále pak Operu a Firefox), jako vyhledávač používám google (Seznam pouze na mapy ČR, jinak jsem mu nepřišel na chuť, jeho tendence vyhledávání jsem nepochopil), telefon s Androidem, takže google účet, jeden z mejlů na gmailu, YT …
… ale čím u mne Google zabodoval, je, teda byl (v mém případě stále je, jelikož používám poslední jeho verzi, je možno ji používat i pro komerční účely, je v češtině a je zadarmo a nyní i online: https://onlines­ketchup.cz/blog/sket­chup-lze-nyni-pouzivat-i-v-internetovem-prohlizeci-my-sketchup-com/ ) Google SketchUp https://www.sket­chup.com/ >>> lepší program na výkresy pro laiky neznám …

Kepler

Google je mi lhostejný, protože mi dokonale vyhovuje vyhledávač od Seznamu. Kromě toho ve mně Google příliš nebudí důvěru, neustále jej pravázejí nějaké průšvihy.

Arne1

Rozhodně ho mám ve větší oblibě než Microsoft.

NeNonym

SORRY, ALE NEZBÝVÁ JEN „VYTESAT DO KAMENE“ TYTO DVA zcela výstižné PŘÍSPĚVKY:

Roman71:

Z počátku jeho existence jsem byl našený z možností Google, ale s postupem času mé nadšení opadlo. Dnes už Google používám jen na vyhledávání informací a správu mailové schránky. Zbytek (G+, Hangouts, Fotky..) mi silně připomíná Facebook. Tváří se jako „kámoš“, ale funguje na podobném principu :)

aliendrone:

Ne, je to principiální záležitost. Je mi fuk pod jak „ušlechtilými“ záminkami mě fízluje, zkrátka navzdory jeho některým pozitivům, které i sám využívám (namátkou googledisk) ho prostě NEMÁM RÁD, no!! ;) :)

PŘESNĚ TAKTO I U MNE! A LÍP BYCH TO NENAPSAL!!!