rakave

Máte už někdo osázené truhlíky venku na balkoně?

Máte už někdo osázené truhlíky venku na balkoně? Já mám mladé rostlinky kopretin a láká mne je dát už na balkon.A co kaktusy? Ty bych také už mohla dát ven?

Nejlepší odpověď
Luxx

my máme rajčata, papriky, bazalku, kopr, kedlubny a nevím co všechno ještě :) na balkon to všechno dáváme jen přes den, aby to bylo na sluníčku, na noc pak na parapet dovnitř

Další odpovědi
anonym

Ne,ještě je brzo,tady u nás jsou ještě ráno mrazíky,včera jsem přesazoval muškáty,ale dal z5 domů,ještě je čas,pak by to pomrzlo.
kaktusy je možné dát do skleníčku,ven nikoliv.

nejlulu

jo muškáty