MonkeyKing

Máte Tumblr?

Jak ho využíváte a co tam dáváte, dá se to používati jako blog?
(Popravdě ani nevim jak se to vyslovuje :D )

Nejlepší odpověď
Hamon

Ne.
Nijak, nic, netuším.

Další odpovědi
Luciet

Nemám, ale jsem registrovaná na twitteru. Ovšem používám ho spíše ke sledování toho, co mě zajímá.

Nela Pávková

Já ho mám a mám ho spíše na sledování nových fotek atd. Ale nejsem si teď jistá jestli se dá používat jako blog (ale teď je to nové a já se v tom moc nevyznám) A myslím si že se to vyslovuje normálně Tumblr nebo alespoň já to tak vyslovuji 🙂