Gonfaloniér

Máte taky v tom seznamu uživatelů, kteří za posledních 30 dní získali nejvíc bodů, údaje z roku 2009?

Když si to rozkliknu, tak už dobrý, ale na hlavní stránce napravo, jak je ten přehled, to není moc aktuální. To jsou možná aktuality za první měsíc provozu tohoto webu.

Odpovědi
anonym

To jsou údaje ze slovenského webu Odpovedi.sk. Asi systémová chyba,