SimakPida

Máte taky jako já pocit že mediálně je více podporován Karel Schwarzenberg ve své kampani?

Nejlepší odpověď
Drap

to neni pocit. To je realita. Kdo má podporu médií, většinou vyhrává.

Další odpovědi
venkovan

Naopak podle nějakých průzkumá v médiích kraluje Zeman, na internetu Schwarzenberg.
Ale ve své podstatě – každý chceme slyšet to co chceme, o tom co říká druhý nepřemýšlíme.
Ale neboj ještě pár dní pomluv a bude na pár týdnů pokoj.

bolak

a tos ještě neviděl tohle > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3nTlh6Ais­fc

já to slyšel jednou a už si to broukám ♫ a tak volím trautnberka…

krispin

Mám… :) ono ale koupit si dneska PR článek v jakémkoliv médiu není nic nedostupného… řekl bych, že zejména některé internetové zpravodajské deníky jsou ochotny za patřičný poplatek napsat opravdu cokoliv, co alespoň trochu nelze vyvrátit…

KlárkaT

Ano je.

anonym

Na téma volby 2013 je tu 2370 příspěvků. Stačí si zadat heslo do vyhledávače Odpovědí.cz.
A tomu už se dá říct „pořádnej vopruz“, ne?
Je mi jedno, kdo je kým podporován a kdo se snaží tady i jinde upřednostňovat svého favorita.
Volit půjdu toho svého bez ohledu na to, kdo si co myslí nebo tady píše.
Opakované otázky jsou podle kodexu porušováním pravidel. Dejte už laskavě s těmi volbami pokoj, nebo s tím začnu taky. A věřte tomu, že si potom užijete. Takhle se tu přece fungovat nedá!!!

Nykki

Nem já je viděla oba stejně ×krát.. Mně to stejně nijak neovlivní.. ještě volit nemužu ;)

Damiana

bolak: Nejvýživnější je ovšem ten konec… Jen tu hudlařinu až k němu vydržet je pořádná fuška…:-)

anonym

jezisimaria ! na kazdeho jednou dojde .. doslo i na me ! omylem jsem obodovala ocko ..a opet za jeji dalsi blbost …
kdyz uz jsme u toho, najdete z tech nekolika tisic odkazu odpoved na tuhle otazku ..
me se tu " funguje " docela dobre .. a vam asi taky, kdyz jste tu ve dne v noci .., nebo chodite uz taky na hajzl s notebokem jako ja ? asi jo, jinak to nevidim ..

  • iv-

briketka10

:))

annas

Iv, taky jsem dnes dala jeden falešný bod stejně jako vy, ale nemůžu najít, kde to bylo. 🙂