Avatar uživatele
SimakPida

Máte taky jako já pocit že mediálně je více podporován Karel Schwarzenberg ve své kampani?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 4083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

to neni pocit. To je realita. Kdo má podporu médií, většinou vyhrává.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Naopak podle nějakých průzkumá v médiích kraluje Zeman, na internetu Schwarzenberg.
Ale ve své podstatě – každý chceme slyšet to co chceme, o tom co říká druhý nepřemýšlíme.
Ale neboj ještě pár dní pomluv a bude na pár týdnů pokoj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

a tos ještě neviděl tohle > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3nTlh6Ais­fc

já to slyšel jednou a už si to broukám ♫ a tak volím trautnberka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krispin

Mám… :) ono ale koupit si dneska PR článek v jakémkoliv médiu není nic nedostupného… řekl bych, že zejména některé internetové zpravodajské deníky jsou ochotny za patřičný poplatek napsat opravdu cokoliv, co alespoň trochu nelze vyvrátit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KlárkaT

Ano je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na téma volby 2013 je tu 2370 příspěvků. Stačí si zadat heslo do vyhledávače Odpovědí.cz.
A tomu už se dá říct „pořádnej vopruz“, ne?
Je mi jedno, kdo je kým podporován a kdo se snaží tady i jinde upřednostňovat svého favorita.
Volit půjdu toho svého bez ohledu na to, kdo si co myslí nebo tady píše.
Opakované otázky jsou podle kodexu porušováním pravidel. Dejte už laskavě s těmi volbami pokoj, nebo s tím začnu taky. A věřte tomu, že si potom užijete. Takhle se tu přece fungovat nedá!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Nem já je viděla oba stejně ×krát.. Mně to stejně nijak neovlivní.. ještě volit nemužu ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

bolak: Nejvýživnější je ovšem ten konec… Jen tu hudlařinu až k němu vydržet je pořádná fuška…:-)

před 4083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jezisimaria ! na kazdeho jednou dojde .. doslo i na me ! omylem jsem obodovala ocko ..a opet za jeji dalsi blbost …
kdyz uz jsme u toho, najdete z tech nekolika tisic odkazu odpoved na tuhle otazku ..
me se tu " funguje " docela dobre .. a vam asi taky, kdyz jste tu ve dne v noci .., nebo chodite uz taky na hajzl s notebokem jako ja ? asi jo, jinak to nevidim ..

  • iv-

před 4083 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:))

před 4077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, taky jsem dnes dala jeden falešný bod stejně jako vy, ale nemůžu najít, kde to bylo. 🙂

před 4083 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek