Avatar uživatele
anonym

Máte tajemství,které si vezmete do hrobu?

Já ano!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, GM, hanny 2, briketka10, anonym před 4289 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Střežím pouze tajemství ostatních lidí, kteří se mi svěřili. Sama na sebe prozradím snad všechno, neboť jsem hrozně upřímná. Dokonce i moje „úlety“ se doberou na dení světlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zatím žádné tajemství netutlám,ale do hrobu se ještě nechystám,tak třeba ještě na nějaké dojde…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

několik né jen jedno :D
Doplňuji:
pro manon má odpověď
je pro ty co vědí, jak se vyjadřuju
čárka tam tedy nepatří :D

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, mám, ale žilo by se mi líp bez něho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Já taky,heč!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím že kařdý z nás má nějaké to tajemství ze svého života, s kterým se ani blízkým nesvěříme. Někdo malé, někdo velké, ale u každého by se něco našlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

Já si myslím , že má každý to SVÉ tajemství – ovšem obávám se , že po tom , ani pes neštěkne – už to bude každému ouplně jedno .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Briketka: Tedy chápu, že každý nějaké má. Ale někdy chybějící čárka umožňuje více výkladů :)
několik, né jen jedno
několik né, jen jedno :) Kolik jich máš? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jednotne jsem to samé,jako vlk z lesa.vse na sebe povim,a co tajim,se jaksi odkryje za me.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Myslím, že to vlastně dost přesně trefila alenad. To, co někteří z nás mohou považovat za děsivé tajemství, by možná ve skutečnosti pro jiné nemělo žádnou hodnotu. Možná se sami jen něčeho – a snad už i zbytečně – pořád bojíme. A třeba to časem vyšumí. Tajemství – v tomto smyslu, na který se ptáš – bývá obvykle nějaká ostuda, trapas, lež – obvykle něco, za co se stydíme.
Podle mne je lepší všechno vybalit a mít klid. A hlavně – chovat se (před jinými i sám před sebou) tak, aby se kostry nemusely v almaře moc hromadit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Nejspíš jo mam ted asi 2 tajemstvi ktere nevi vubec nikdo , pak je par tajemstvi ktere dlouho nikdo nevěděl ,ale pak jsem to třeba řekl jednomu nebo dvoum.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanny, s tím bych se nechválil!

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

barbakane -"heč"neznamená,že se s tím chválím! A jestli Tě to pohoršilo,tak promiň že jsem odpovídala.......

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanny,proč ta krutá slova,vždyť jsem se nepohohoršil,ale samochvála přece smrdí!

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

barbakane – já jsem se tím opravdu nechválila,jen jsem tím chtěla říct,že to tajemství nemáš jenom Ty sám,ale je nás víc – i já,a proto to „heč“.Kdybys mně znal,tak bys věděl,že já jsem ta poslední,která by chválila sama sebe!!!

před 4289 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek