Máte tajemství,které si vezmete do hrobu?

Já ano!

Nejlepší odpověď
anonym

Střežím pouze tajemství ostatních lidí, kteří se mi svěřili. Sama na sebe prozradím snad všechno, neboť jsem hrozně upřímná. Dokonce i moje „úlety“ se doberou na dení světlo.

Další odpovědi
anonym

Zatím žádné tajemství netutlám,ale do hrobu se ještě nechystám,tak třeba ještě na nějaké dojde…:D

briketka10

několik né jen jedno :D
Doplňuji:
pro manon má odpověď
je pro ty co vědí, jak se vyjadřuju
čárka tam tedy nepatří :D

GM

Ano, mám, ale žilo by se mi líp bez něho.

hanny 2

Já taky,heč!

Drap

Myslím že kařdý z nás má nějaké to tajemství ze svého života, s kterým se ani blízkým nesvěříme. Někdo malé, někdo velké, ale u každého by se něco našlo.

alenad

Já si myslím , že má každý to SVÉ tajemství – ovšem obávám se , že po tom , ani pes neštěkne – už to bude každému ouplně jedno .

manon

Briketka: Tedy chápu, že každý nějaké má. Ale někdy chybějící čárka umožňuje více výkladů :)
několik, né jen jedno
několik né, jen jedno :) Kolik jich máš? :)

pizlicka

jednotne jsem to samé,jako vlk z lesa.vse na sebe povim,a co tajim,se jaksi odkryje za me.

Damiana

Myslím, že to vlastně dost přesně trefila alenad. To, co někteří z nás mohou považovat za děsivé tajemství, by možná ve skutečnosti pro jiné nemělo žádnou hodnotu. Možná se sami jen něčeho – a snad už i zbytečně – pořád bojíme. A třeba to časem vyšumí. Tajemství – v tomto smyslu, na který se ptáš – bývá obvykle nějaká ostuda, trapas, lež – obvykle něco, za co se stydíme.
Podle mne je lepší všechno vybalit a mít klid. A hlavně – chovat se (před jinými i sám před sebou) tak, aby se kostry nemusely v almaře moc hromadit. 🙂

Lukasy

Nejspíš jo mam ted asi 2 tajemstvi ktere nevi vubec nikdo , pak je par tajemstvi ktere dlouho nikdo nevěděl ,ale pak jsem to třeba řekl jednomu nebo dvoum.

anonym

Hanny, s tím bych se nechválil!

hanny 2

barbakane -"heč"neznamená,že se s tím chválím! A jestli Tě to pohoršilo,tak promiň že jsem odpovídala.......

anonym

Hanny,proč ta krutá slova,vždyť jsem se nepohohoršil,ale samochvála přece smrdí!

hanny 2

barbakane – já jsem se tím opravdu nechválila,jen jsem tím chtěla říct,že to tajemství nemáš jenom Ty sám,ale je nás víc – i já,a proto to „heč“.Kdybys mně znal,tak bys věděl,že já jsem ta poslední,která by chválila sama sebe!!!