BEAES

Máte svůj amulet??

Pokud o není tajné, tak jaký?

Nejlepší odpověď
SinceX

v pěti letech jsem dostal červenýho medvěda, ale zapomněl jsem, kam jsem ho dal..jinak mám amulet stříbrný řetízek..:)

Další odpovědi
anonym

Asi jo. Řetízek na krku.

GangstaHelper

Mám kolo značky Amulet, jinak žádný amulet asi nemám. Jedině snad mobil, který tahám pořád s sebou (ale to není asi nic neobvyklého :o)

Michal

Řetízek na ruce.

anonym

Ke svému tajnému amuletu používám zapalovač a popelník.

panenka

mám zlatý řetízek s křížkem.

FOG

Mam retizek se strelcem od maminky.
Mj. za ta znameni jsem Vam vsem dal palecky.

anonym

Jednou pri prochazce v lese jsem u potoka uvidela pekny hladky cernosedy s ruzovym kaminek,jako by mi rekl vem si mne,no a mam ho dodnes 15let stale pri sobe.Kdyz ho zapomenu,jsem cela nesva.

Gorouš

Já nemám žádný, obvykle mi nic nepřináší štěstí.

afro.minerva

Ano. Snubní a zásnubní prsten.

Jahoda

Ano mám. Je to zlatý řetízek se srdcem, který jsem dostala od svého přítele (za 2–3 měsíce už manžele :)), když jsme se nastěhovali do společného domečku. ;o)

oskar

Zlaty řetizek.