Avatar uživatele
Anikitos

Máte svou vlastní ”svatou knihu?”

Myslím knihu, která je pro Vás téměř svatá, ke které se často uchylujete a často ji čtete; zkrátka Vaše nejoblíbenější kniha.
:)

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, Kepler, Henry1660 před 2058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pro ateistu je nemožné vybrat si jednu svatou knihu, jako je Bible nebo Korán. Je tolik úžasných knih, jak si vybrat jednu? Snad můžu mluvit o obdivovaném autorovi, kterým je pro mně A.C.Clarke, jednoho ze svaté trojice zlatého věku sci-fi. On nebyl jen spisovatel, ale i vědec a díky němu existují i díla z tohoto žánru, které si to „sci“ zaslouží a nejsou to jen bláboly typu fi(ction).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
yuko

V dětství byla moje oblíbená kniha Hrající deštník, nyní je to kniha Hanky Panky Radovánky. Nejoblíbenější a nejčtenější kniha mého otce byl Saturnin. Četl si ji i v nemocnici. Jednou mi tam při návštevě řekl:”Teď se můžu jen dívat na zeď a listovat v knize života.” Jsem ráda, že to ještě mohl stihnout.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Závislost na čemkoli je zhoubná!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, mám takovou. Vlastně dvě. Vracím se k nim stále od dětství, třeba i několikrát v roce prolistuji a stále z ní svým způsobem čerpám. Tituly uvádět nebudu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Mám jich několik. Nejsvatější jsou zřejmě „Hovory s Bohem“ N. D. Walsche.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek