Terryle

Máte „svého“ oblíbeného režiséra?

Je fuk, jestli filmového nebo televizního. Líbí se vám konkrétně něčí tvorba – a proč? Je něčím výjimečná?

Nejlepší odpověď
iceT

Tarantino,Cra­ven,Raimi,Spi­elberg,Mc Tiernan jsou pro mě zárukou zábavy,akce,napětí a nevím čeho ještě a jen málokdy mě zklamali.Nejsem ale náročný divák.Bohužel nebo bohudík?

Další odpovědi
venkovan

Od každého si vyberu něco. Navíc jméno režiséra a dalších tvůrců filmu zpravidla přehlížím. Je to jejich práce a nevím proč z nich dělat něco výjimečného. Sousedka co okopávala řílu taky nikoho nezajímala – snad zamlada sedláka když byla předkloněna při jednocení řepy (jestli jednotí dobře, ne abyste tu mysleli na něco jiného).

SajmonModer

Vyčerpal jsem denné limit odpovědí, tak to napíšu tady: David Lynch a kevin Smith a Quentin Tarantino. Jsou to géniové.

Terryle

Smithe a Tarantina moc neznám, ale Lynch je geniální, s tím totálně souhlasím. Zatím jsem jen teda viděla Twin Peaks, ale nemohla jsem se odtrhnout a to už u mě něco znamená…