pekynka

Máte strach z bouřky?

V dálce bouří, máte strach z bouřky jako já. Vždycky se bojím katastrofy, poničení majetku nebo újmu na zdraví či životě. Nikdy bych za bouřky nevystrčila nos z domu.
Doplňuji:
pro pondělí Nemusíte mít obavu, psycholog mě má v péči, jeho posudek je pro mou práci každoročně nepostradatelný!!!!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Docela ano. Poslední bouřky jsem si to ale vychutnávala. Kolem našeho domu je plno vysokých stromů, takže se není čeho bát 🙂 Poslední bouřku, kterou jsme tu měli jsem si sedla na balkon na lavičku a pozorovala. Paráda 🙂

Další odpovědi
annas

Já jsem zažila několik ošklivých bouří, nejhorší bylo tornádo. Takže ano. Především v noci, když se vypne ve městě eletřina a jsou vidět jen blesky.

Kajra

ne, má své kouzlo

panenka

Bouřky se nebojím ale pokud jsem zrovna mimo domov (třeba na dovolené) tak mám strach aby se mi něco nestalo s barákem.

ten který je

Bojím se bouřky když jsem třeba v přírodě na rybách a v blízkosti jsou stromy.:-(

SinceX

Mám strach z bouřky, jedině tehdy, když dělám na PC. Jinak ne, ale neříkám, že bych se potuloval venku, kdyby náhle začala, nejspíš bych šel rovnou domů.

Jinak si ale myslím, že se není čeho bát..:)

led

z toho si nič nerobte. Máte tzv. zvierací inštinkt, tie sa tiež schovávajú pre búrkou. Pokročilé štádium živočíchov – ľudia – už sa toľko nebojí, používa rôzne druhy ochrán, dáždnik…
Ja osobne sa búrky nebojím, trocha vody neublíži, veď ďalej než na kožu nemôže. Horšie je to s bleskami, pred nimi sa treba schovať /nie pod osamelý strom/, prípadne opustiť priestor kam zasahujú. Nikto nie je odolný voči blesku!

dudu

Strach z bouřky nemám, ale respekt určitě a ten se ostatně vyplatí mít ke všem přírodním živlům.
Nedávná bouřka, která prošla nad naší pastouškou však byla mírná až manželka docela mazlivě konstatovala, že je taková „naše česká“.

anonym

já mám panickou hrůzu z bouřky,má sestra se taky bála a tak před lety šla k psychotroničce na odblokování a dnes je na tom hůř než já,a je sranda když si v bouřce telefonujeme abychom uklidnily jedna druhou,to je zážitek jak do fonu obě řveme strachy

anonym

Jsou různé bouřky.Ohavné bývají ve sklenici vody.

martina1

Mám už od mala,ale v posledních letech musím dělat hrdinku před dětmi.Když mi bylo dvanáct,tak mě poslali zavřít okýnka u auta a do stromu asi 20m ode mě uhodil blesk.Strom se rozštíplul a spadl naštěstí na druhou stranu.Mě se nic nestalo,ale málem jsem se pos…

anonym

Nemam strach,je to nadherne prirodni divadlo,ale respektuji to nevyzpytatelne nebezpeci.

Čarodějnice

Nyní tady máme dost velkou bouřku ale jediný kdo se bojí je náš pes.

elektrikář

Nemusíte mít strach že Vás uhodí blesk to je asi jako výhra ve sportce.Ale zbytečně se vystavovat nebezpečí nemusíte. Přišel jsem tak o kamaráda koupal se v bouřce v rybníku. A do jednoho stromu na břehu uhodilo. Voda je bohužel vodič proudu. Doma pod střechou se vám nic nestane.

pondělí

prostě jste měla těžké dětství,možná psycholog pomůže
tak se mu svěřte s traumatem z dětství
ale pokud je to psycholog pracovní tak na tyto problémy,neumí a někdy nemůže reagovat
je v tom rozdíl vyslechnout,ne­bo pomoci

straširybka

já strach mám i když jsem doma. jen poslouchám, co se bude dít. dveře bouchají, kape sem voda a venku jsem minule zapomněla sklenici na parapetu a ta spadla, myslela jsem, že se rozbilo okno někde nahoře nebo skleník. nesnáším tyto zvuky. stejně tak se mi ježí chlupy, když se pod oknem mrouskají kočky 😁 jinak musím dělat, že se nebojím, kvůli dceři. ta se k nám vždycky přicucne v noci a ráno machruje, že se nebála, že se bála jen panenka 🙂

kapka

Mám strach jen, když začne, pak už ne. Leknu se totiž, jestli jsem nezapomněla uvázaného psa u hromosvodu.