majky.prcek

máte ratši penny nebo olimpii

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

penny

Nemám rád ani jedno a ani žádný jiný supermarket

Další odpovědi
samicek333

penny

Asi spíš Penny, olimpii neznám, ale stejně tam nenakupuji…

fablen

penny

Penny, olimpii taky neznám (snad jen Olympii a ta má určitě nesrovnatelně méně obchodů než řetězec Penny).
Jinak u nás ve městě je určitě ještě více oblíbený velmi slušně zásobený Lidl.

venkovan

olimpii

Raději má alespoň v základu český pravopis. A co je to olimpie tak nevím. Pokud je to co myslím, tak bych se tak trochu zaměřil na pravopis.
Ale pokud jde o supermarkety a podobné typy prodejen. Každý řetězec má svá + a svá – . Ve své podstatě ale všechny mají společné – přinutit zákazníka aby co nejvíc utratil. někdy je to postaveno na nákupuu množství zboží, jindy na poměru kvalita/cena. Pro upřesnění – výrobek šmejd s minimálními náklady se prodává lehce pod cenou kvalitního výrobku. zákazník má radost kolik ušetřil, protože neumí přemýšlet jinak než podle cenovky.

cate1597

olimpii

quentos

v tak krátké otázce nasekat dvě chyby je umění, a to ještě nepočítám tu interpunkční