petka.s

Máte rády hříbata?

Poznámka k vložené otázce, kterou jsou neupravovala.
Máte rády hříbata? Zajímá vás jen názor žen?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. je to mladé šťavnaté a zdravé maso

Další odpovědi
led

Hříbata jsou jako malé děti. Když se hrají, jsou krásné, ale když se rozdivočí,zlobí a jsou hrozné.

EKSOT123

Jo a nejen hříbčata, ale i liščata alias kuřátčata, holubinčata, kozáčata, hryzčata – pardon ryzčata, kačenčata alias smržata, žampiončata,… Pokud by se ale jednalo o hříbata jako mláďata od hřebce (alias kůňčata) tak ty taky. Všechna mláďata mají něco společného, nazývá se to roztomilost. Taky jsou taková heboučká, voňavoučká,…

Samozřejmě že pouze názor žen. Protože: " Ženatý muž nemá pravdu ani vtedy, keď je sám v lese, hovorí sám so sebou a manželka ho nepočuje."

Led – ten dodatek v diskusi, to je moc krásné, ale z mužského nadhledu současně i po stránce humoristické.

annas

K čemu vám to pomůže, zda mám, či nemám ráda hříbata.

Nevím, zda je mám rada, protože jsem se s nimi běžně nesetkala.

Ale líbí se mně vzhledem stejně jako dospělí koně.

Ale kdysi se mně líbila píseň o hříběti. Je třeba kliknout na video.

https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/neckar-vaclav/hribe-19991

MonkeyKing

Ano, proč by mě měl zajímat názor žen?

Arne1

Určitě jsou moc dobrá, ale zatím jsem neměl příležitost ochutnat

EKSOT123

Chlapi, nějak jsme to zblbli, otázka nebyla pro nás: „Máte rády“, tady body nedostanem

led

annas, Václav Neckář & Helena Vondráčková – Hříbě 1969

annas

Vím, že zpívali spolu, ale klikla jsem na blbý odkaz.

annas

Teď jsem se dívala,. Odkaz je dobře, ale je třeba kliknout na video a začíná zpívat Vondráčková.

led

EKSOT123, mýlite sa: Ženatý muž má pravdu, pokiaľ neprehovorí jeho žena. Pravda je ženského rodu a ženy držia spolu 🙂

EKSOT123

, nějak to nefunguje, nebere to znaky – (šipka nahoru k odpovědi)

led

ach jaj, prehovoril Pán tvorstva 🙂 (k dodatku v odpovedi)