Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit alergie?

Dobrý den, mám alergii na koně seno a prostě skoro všechno co je spojené s koňmi…ale já se koní vzdát nechci je to pro mě všechno! Co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4620 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Určitě zajít na alergologii. Tam vám nejspíš udělají pár testů a poté vám dají léky, které budete používat. Také trpím alergií, beru na to léky a opravdu pomáhají, ale bohužel ne vždy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nave

když je člověk alergický tak by se měl pokud možno tomu vyhýbat…nebo to aspon trochu omezit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Skusila bych navštívit alergologii kde jim řeknite že máte ráda koně že se jich vzdát nechcete,a poprosit je co máte dělat aby jste se s nimi mohla stýkat nadále.Moje známá měla stejná problem jako vy,koupila si bílý náhubek co používají např:sádrokartonáři a vždy když se o koně stará tak si ho nasadila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

Měl jsem moc rád svého psa,z kterého jsem dostal velkou dušnost,
A lékař mi řekl,ať jej dám pryč,.
Nechtěl jsem,
Usmál se a řekl,STEJNĚ JAK ZEMŘETE UDUŠENÍM,VAŠI POZŮSTALI JEJ DAJÍ PRYČ,TAK UVAŽUJTE, pejsek se máˇdobře u nového pána a já žiju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Silvershine

Možností je brát léky na alergii, nejčastěji používané jsou například Zaditen, Zirtec, Aerius apod., které alergickou reakci zastaví.Také je možné, že za nějakou dobu alergii ztratíte, ale počítejte tak pět let.Poslední možností jsou vakcíny, které by Vám pomohli alergii překkonat, více se dovíte na alergologii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrew

--VODA–(H2o) Ahoj,mel jsem podobny problemy,tez miluji kone,takze s Tebou citim! Budes se mozna divit,ale vodicka je uzasnym lékem na všechno.Stručně- vypi každý den 2litry ciste vody (ne mineralky)vody po 4hodinách samozrejme zalezi také na tom jakou mas fyzickou zátěž..Dále však počátkem všeho je psychyka, měl(a) by ses zeptat sám(a)sebe co,nebo kdo mi vadí, sčím se neumim vyrovnat..Na alergologii chodit je stráta času, napichaj do Tebe jen další bakterie a tahat z Tebe finance..Clovek ma schopnost se lečit sám ..Maš-li zájem- mohu Ti mailem poslat info o vode a samolecbe. =:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
.::An!!e::.

u někoho to funguje i naopak.. koupit si hodně (zvířat) alergenů, prostě s nimi mít co největší kontakt, tělo si zvykne

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek