Jak se zbavit alergie?

Dobrý den, mám alergii na koně seno a prostě skoro všechno co je spojené s koňmi…ale já se koní vzdát nechci je to pro mě všechno! Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě zajít na alergologii. Tam vám nejspíš udělají pár testů a poté vám dají léky, které budete používat. Také trpím alergií, beru na to léky a opravdu pomáhají, ale bohužel ne vždy.

Další odpovědi
Nave

když je člověk alergický tak by se měl pokud možno tomu vyhýbat…nebo to aspon trochu omezit…

panenka

Skusila bych navštívit alergologii kde jim řeknite že máte ráda koně že se jich vzdát nechcete,a poprosit je co máte dělat aby jste se s nimi mohla stýkat nadále.Moje známá měla stejná problem jako vy,koupila si bílý náhubek co používají např:sádrokartonáři a vždy když se o koně stará tak si ho nasadila.

člověk

Měl jsem moc rád svého psa,z kterého jsem dostal velkou dušnost,
A lékař mi řekl,ať jej dám pryč,.
Nechtěl jsem,
Usmál se a řekl,STEJNĚ JAK ZEMŘETE UDUŠENÍM,VAŠI POZŮSTALI JEJ DAJÍ PRYČ,TAK UVAŽUJTE, pejsek se máˇdobře u nového pána a já žiju.

Silvershine

Možností je brát léky na alergii, nejčastěji používané jsou například Zaditen, Zirtec, Aerius apod., které alergickou reakci zastaví.Také je možné, že za nějakou dobu alergii ztratíte, ale počítejte tak pět let.Poslední možností jsou vakcíny, které by Vám pomohli alergii překkonat, více se dovíte na alergologii.

Andrew

--VODA–(H2o) Ahoj,mel jsem podobny problemy,tez miluji kone,takze s Tebou citim! Budes se mozna divit,ale vodicka je uzasnym lékem na všechno.Stručně- vypi každý den 2litry ciste vody (ne mineralky)vody po 4hodinách samozrejme zalezi také na tom jakou mas fyzickou zátěž..Dále však počátkem všeho je psychyka, měl(a) by ses zeptat sám(a)sebe co,nebo kdo mi vadí, sčím se neumim vyrovnat..Na alergologii chodit je stráta času, napichaj do Tebe jen další bakterie a tahat z Tebe finance..Clovek ma schopnost se lečit sám ..Maš-li zájem- mohu Ti mailem poslat info o vode a samolecbe. =:-)

.::An!!e::.

u někoho to funguje i naopak.. koupit si hodně (zvířat) alergenů, prostě s nimi mít co největší kontakt, tělo si zvykne

Jana5678

Na vašem místě bych se nejdříve objednala k lékaři na alergologii, aby vám předepsal léky a vaší alergii zaléčil medikací. Určitě se nemusíte vzdát koní, ale snažte se si doma vytvořit co nejlepší a nejčistší vzduch bez dalších alergenů ze vzduchu. Já jsem si proto pořídila klimatizaci z internetových stránek https://www.air-cool.cz/ a moje alergie je pod kontrolou.