pája139

Máte radši koně nebo poníky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

KONĚ

Při dlouhověkosti poníků jen vyjímečně koník prožije svůj život tam, kde se narodil. Častým střídáním majitelů získá koník většinou spoustu zlozvyků, navíc si jej pořizují lidé pro děti, což znamená na určitou dobu než děti z koníka „vyrostou“ a samy děti teprve získávají zkušenosti, takže to dohromady nebývá dobrá kombinace.
Koníci navíc trpí často různými exteriérovými vadami, chybnými postoji, vadami kopyt ap.
Já osobně doporučuji pro dětského začátečníka jezdectví, zkušeného jezdeckého koně (a trenéra).

Další odpovědi
Illines

KONĚ

kamila44444

KONĚ

Doplňuji:
poník pořád jen zkouší a kůň je takový.. nevím jak to napsat :D prostě jakoby vyspělejší..

ladaadal

KONĚ

Doplňuji:
Poníka jsem nikdy nechutnal, ale koně mám rád, když je dobře připravený.