Avatar uživatele
kikinka2210

Máte rády gelové nehty?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bublinnka

NEVÍM

Volím možnost NEVÍM, protože jsem je nikdy neměla, ale líbí se mi (když jsou hezky udělané).
Když má někdo na nehtech tunu gelu tak to hezké není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Ne

Podle mě jsou nejhezčí přírodní, nemusí se řešit odrosty, další návštěva kosmetičky, či u mladých slečen ‚nemám peníze na nové gelové, ani oddělání‘, co slyším často.

Mám polodlouhé nehty – svoje(!), lakuju je průhledným lakem, vypadají pak zdravě, sem tam je zapiluju a vypadá to určitě lépe, než ty umělé hrůzy..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ne

když jsou hranatý a hnusně bílý ty špičky, tak nechápu ženský, že ty ruce vůbec vystavujou a dávaj za to peníze..
líbí se mi pouze krátké, do kulata, které nejsou poznat, že jsou umělé, bez ozdoby jemně nalakované..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ne

Párkrát jsem to už viděla, ale nenechala bych si to dát naruce, nelíbí se mi to. Jednoduchej světlej lak stačí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
trujkk89

Ahoj, já gelové nehty doslova zbožňuji! Já bych bez nich už ani nemohla být. Nechodím si je nikde nechat dělat, ale věnuji se tomu sama. Začala jsem je teď modelovat i kamarádkám a všechno nakupuji přes https://www.raj­nehtu.cz/razit­ka-na-nehty-moyou/ . Mám ráda razítka na nehty, ty dělám nejraději. Jinak přes ten eshop nakupuji všechny možné druhy laků, gelů, brusky a mám i uv lampu. Jsem zatím velmi spokojena.

Avatar uživatele
novaklen

No, mně se třeba líbí. Ale musí být dobře udělané. Já zjistila, že nejlepší je si zajít do nějakého salonu, kde tomu rozumí. Super zkušenost mám třeba s tímto: https://beautiful-me.cz/ Gelové nehty jsem si už párkrát zkoušela dělat i doma, ale nikdy prostě nevypadaly tak dobře jako ze salonu.

před 1442 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Habušenka

Já si třeba osobně myslím, že gelové nehty jsou moc hezké! Jako lepší než nemít nijak nehty upravené! Dělám si je doma sama, takže ani to není nijak finančně náročné!

před 3293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marinak8

Teď jsem chtěla právě oponovat v tom, že je to právě finančně nákladné, ale je fakt, že když se podíváš na sady tak to se ti potom vrátí a hodně rychle :) já viděla sadu na galerienehtu.cz, a byla něco kolem tisícovky :o

před 3286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Habušenka

jo tam mají docela dobré, ale je pravda, že zachvilku si musíš kupovat nové gely, ale jako to asi u všech, tam je alespoň moc ozdůbek.

před 3284 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek