Miroslavst

Máte rádi zvířátka?

Byli jsme nakupovat, ve frontě přede námi stál kluk. Kolem krku měl asi 30cm dlouhého (no tedy spíš krátkého) hada-krajtu. Asi něco takového:
http://www.me­gainzerce.cz/i­mages/inzeraty/big/22009­0428094118.jpg
Sundal ho z krku a ukázal nám ho. Krásné zvířátko. Říkal jsem si, že bych ho taky chtěl.
Líbila by se vám taky taková krásná krajta? Nebo byste se jí ani nedotkli?

Nejlepší odpověď
kropitko

Máme rádi zvířata,protože jsou chlupatá a mají hebkou srst..............

tzn.,že jedině chlupatce,samoz­řejmě,že mám ráda všechny zvířátka,hadi mě dokonce fascinují,ale že bych ho musela mít doma,to zas ne!!??

Další odpovědi
jakube33

Já ji mám doma je to Krajta Královská. Je to hodné a nenáročné zvíře. Když se bojí,tak se schoulí do klubíčka takže není nebezpečná. Pokud si chcete pořídit hada,nějakého škrtiče kupte si tuhle Krajtu.

1popelka1

Měla jsem možnost dotknout se hada a mít ho na krku a byl to zážitek – zvlášť proto, že všem bylo odporné se ho dotknout a já jediná jej překonala, takže mě to uspokojilo, ale žádná láska na druhý pohled, takže doma bych žádného hada nechtěla. Radši se mazlím se psem 🙂

annas

Když jsem se na krásného hada podívala, přejel mě mráz po zádech. I když jsem se ve skutečnosti s tímto tvorem nesetkala, nemám k němu důvěru a ani bych se nechtěla ocitnout v jeho blízkosti – i když chlapec si ho ochočil. Vidět jen ve filmu.

Jahoda

Já mám tedy mnohem raději pejsky, kočky, králíky apod. Nevím, zda bych si hada pořídila. Nebojím se toho. V ZOO se na ně strašně ráda dívám, ale když si představím, že bych něco takového měla doma, tak to by asi nešlo. Krajta hezká je. Nevím, zda bych si ji pořídila. Musela bych hodně dlouho přemýšlet 🙂

anonym

DOBRÝ DEN PANE MIROSLAVSTE.TÉMĚŘ VŠECHNA ZVÍŘATA A TÍM MYSLÍM TAKÉ HADY,ŠELMY,JINÉ PAVOUKY,FRETKY,KU­NY,TARANTULE,SKLÍP­KANY,
ŽÁBY,JEŠTĚRY,MALÉ I VELKÉ CHAMELEONY,MALÉ, NE BÍLÉ ŽRALOKY,MALÉ VARANY,MALÉ JEŠTĚRKY,PTÁČKY-OBVZLÁŠTĚ VELKÉ PAPOUŠKY A JINÉ DRUHY ZVÍŘAT,KTERÁ PRO DOMÁCÍ CHOV JSOU PRO MNOHÉ LIDI ÚPLNÝM NEZNÁMEM ,POKUD O NICH VŠECHNO VÍTE,JSTE OCHOTEN DO CHOVU VLOŽIT MNOHOKRÁT NEMALÉ PENÍZE A HODNĚ ČASU,VELKÉ ÚSILÍ A DÁT JIM VŠE JEN TO NEJLEPŠÍ TÍM MÁM NA MYSLI I VELIKOU ,PROSTORNOU KLEC A ZAČNETE JE VYCHOVÁVAT OD JEJICH ÚPLNÉHO DĚTSTVÍ,PAK SE VÁM VŠE VRÁTÍ JEJICH BEZPODMÍNEČNOU LÁSKOU,VĚRNOSTÍ A JEJICH INTELIGENCÍ A SPOLEČNÝM ŽIVOTEM S NIMI. PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ.---ZAJ-PO

Zdroj: VLASTNÍ VELIKÉ ZKUŠENOSTI

panenka

Nedávno jsem byla s dětmi v cirkuse a po vystoupení kdo chtěl měl možnost se vyfotit za 100kč na velbloudovy,na slonovy,nebo s hadém kolem krku moje děti si vybrali velblouda a slona a já jsem si nechála udělat fotku s hadem kolem krku.Ze začátku jsem se moc bála když mi ho dávala ale pak až mě s ním vyfotili a já viděla že žiju tak už jsem se tak nebalá.

anonym

Uz v te fronte bych sebou sekla!Zviratka ano,ale tahle ne,ja ani v ZOO nechodim do terarii,protoze mam ihned srdce v krku.Kazdy holt to sve zviratko!V mem pripede psi.

anonym

muj syn 10 let miluje hady uz dlouho loudi at mu nejakeho poridime,ja mam hady rada,ale mam z nich respekt

Džanička

Krajta je opravdu nádherná,vůbec bych neměla problém s tím mít ji doma,nebojím se hadů..Na zahradě každou chvíli chytnu nějakou užovku,slepýše,ješ­těrku nebo žábu,a ukazuji je dětem,aby se toho nebály,a funguje to.Kočka dokonce jednou donesla zmiji,ale naštěstí mrtvou,a nechala jí na trávníku,byla krásná,jen by mě zajímalo jestli jí sama chytla živou,nebo už mrtvou,že jí nekousla..

aramah

Hadi jsou krásný, no ale doma? To asi ne.

anonym

Ja take mam krajtu kralovskou a pro mne je to pritel a mazlik rodiny.Mam rada hady.

pekynka

I já jsem byla překvapená jak je had heboučký na dotyk, hladila jsem hroznýše na terarijní aukci, v devedesátých letech jsem měla přítele, který byl majitelem zverimexu a hady prodával. Čistit terária jsem odvahu neměla.Ale mám z té doby spoustu poznatků o jednotlivých druzích živočichů.Milovala jsem okrasné ptáky, ale teď už nemám kdy.

kapka

Ještě na základce jsem chodila do teraristického kroužku, tam jsem měla možnost hady a další plazy blíž poznat a něco se o nich dozvědět. Mám je ráda pořád, ale doma žádného nemám. Mám několik přátel, kteří hady doma mají a vždycky se na ně zajdu ráda podívat a pomazlit se. S těmi hady, ne s těmi přáteli. 🙂

vecernice

Včera byl asi nějaký větrací den hadů.Taky tady byla kočena s krajtou na ruce.Kdybys nebydlel tak daleko,řekla bych že to byl ten stejnej.Stála ve frontě s hadem na ruce a něco si koupila.Problém byl v tom,že si vedle ní stoupl ml.pán ,který se z toho málem vyhroutil a mluvil něco o bezohlednos­ti.Proti hadům nic nemám,ale respekt ten určitě jo.To proto že je neznám.Jako domácího mazlíčka bych si ho domů určitě nepořídila.

Marunka

Ano já bych hada chtěla, ale nemám ho kam dát. Když jsme byli v zoo, měla jsem možnmost si hada podržet, je to hezký tvoreček a vůbec není slizký jak někdo říká.

BENYTA

Hadi jsou hladcí,na dotek příjemní,taky určitě vhodní pro alergiky,kteří by rádi nějaké zvířátko…
Stačí si představit,jak ho krmíte…pištící myška,morčátko,ku­řátko,marný boj o život,umírání v hrůze…toho křečka v ZOO mám pořád před očima,a je to už pár let…

pondělí

DOBŘE UPRAVENÍ HADÍ JSOU VINIKAJÍCÍ,ALE HLAVNĚ JEJICH VÝPEK

Vicki

Hadů a pavouků se bojím,ale s ostatními zvířátky jsem kamarádka.

Gabilka

Zvířátka miluju, ale hada bych asi chovat nechtěla. Mam radši něco na mazlení. Miluju hlavně pejsky. Jinak mam doma křečka, ale ten se moc mazlit nechce hazlík :D

Fly

Nechápu lidi, kteří by se jí nedotkli. Mám hady moc ráda, ale doma bych hada mít nemohla kvůli našim čivavám, navíc bych mu tu myšku nedokázala dát. Ale hadi jsou nádherá zvířata. rozhodně.

ReHu

Mám ráda zvířátka. Proto si myslím, že ten had asi moc rád nebyl, že musel být zrovna kolem krku a ne někde v pěkném terárku.

Rada.012

ano ja zvirata miluju meli jsme doma snad skoro vse krome kone, slona, zirafi, krokodyla a vsemu takovemu velkemu. 🙂

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.