Rokio

Máte raději mouchy, nebo pavouky?

Pavouků se sice nebojím, ale raději mám mouchy, protože umí létat.

Co máte vy raději?

Nejlepší odpověď
Reganois

Pavouky, mouchy buzerují.

Další odpovědi
aliendrone

Jednak mouchy lezou po fekáliích, druhak mé sourosemetriky jsou doslova hystericky arachnofobické, tož možná proto jsem mírný arachnofil. Pavouk je jediná brebera, kterou doma snesu, aniž bych se hned vytasil s insekticidem. A jako bonus pavouci zabíjejí ostatní NEŽÁDOUCÍ brebery! ;) :D :D

Kelt

Tak já mám raději pavouky. Když mohu, tak ho chytím do nádoby a vyhodím. A mouchy likviduji. A ve filmu se mi líbili horory s pavouky – Arachnofobie, Invaze obřích pavouků a jiné. Moucha 1 a Moucha 2 s Goldblumem dobrá, ale nemusím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.