Ano, sypané sekaným koprem a pokapané máslem a s podmáslím nebo
kyškou.
Báječná večeře.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? anonym, anonym
před 5107 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
No ale v hospodách se to nevaří.Někteří,zejména cizinci, to nemají rádi.Ale ten kmín tam ani není kvůli chuti,ale obsahuje kyselinu křemičitou,která z brambor odstraňuje zdraví škodlivý solamyl.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ano, mám ráda brambory s kmínem. A mám také moc ráda brambory s libečkem nebo s máslem a nasekanou petrželkou . A s tvarohem.
| 0 Nominace Nahlásit |
Ano. Miluji tu vůni, když se vaří. Přidávám ale i trochu libečku a
kousek celeru – a to je pak teprve síla! Když jsem je tak prvně vařila
manželovi, byl udivený z toho, jak úžasně brambory voní (byl zvyklý na
klasiku – jen s kmínem). Pak stačí jen máslo (nejlépe solené), nebo
nastouhat Balkánský sýr… A když to jsou rané brambůrky – kdo
potřebuje ještě maso? 🙂
Doplňuji:
ad Pusinka50: Rádo se stalo! Ať chutnají. 🙂
Upravil/a: Damiana
| 0 Nominace Nahlásit |
Ano mám, bez kmínu to není ono – aspoň pro mne .
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5107 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Do brambor patří kmín vždy.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5107 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Mám ráda, slabé slovo, miluju brambory v jakékoliv podobě. Kmín
dávám vždy, vyjma vaření bramborové kaše. Nic jiného jako přílohu
v podstatě nejím.
Doplňuji:
ad Damiana: díky za tip, vyzkouším ho:-)
Upravil/a: pusinka50
| 0 Nominace Nahlásit |
Manželovi kmín vadí a proto dělám bez kmínu nebo s drceným římským kmínem (ten mu nevadí).
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |